top of page

Kryme sulaikytas Rusijos oro desanto 38-osios gvardijos brigados karys, kuris atvyko į komandiruotęRusijos kariškiai įpratę vogti kitų žmonių daiktus, turtą ir teritorijas. Įdomus atvejis įvyko okupuotame Kryme, kur šiomis dienomis buvo perkelti papildomi RF ginkluotųjų pajėgų daliniai.


2021 m. balandžio 6 d. Telegram kanale @ams_driver pasirodė vaizdo įrašas, kuriame parodoma, kaip Kryme buvo sulaikytas vyras, kuris pavogė automobilį ir bėgo nuo policijos.


Vaizdo įraše sulaikytas vyras, atsakydamas į policijos pareigūnų klausimą, sako, kad jis yra Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų oro desanto 38-osios gvardijos brigados (karinis dalinys 54164), dislokuotos Maskvos srityje, kariškis. Jis taip pat įvardija savo asmens duomenis, gimimo datą ir gyvenamąją vietą:


„Pervenkovas Maksimas Andrejevičius, gimęs 2000 m. birželio 24 d., gyvenantis Kursko srityje, Zolotuchinskio rajone, Svobodos mieste, Lugovaja g. 2“.


Policijos pareigūnų paklaustas, kaip jis atsidūrė Kryme, jis paaiškina, kad atvyko į komandiruotę brigados sudėtyje.„InformNapalm“ savanoriai išsaugojo šį vaizdo įrašą. Remdamiesi vaizdo įraše išsakytais duomenimis, jie nusprendė patikrinti, ar toks karys tikrai egzistuoja. Savanoriams pavyko rasti jo asmeninį puslapį ir jo tėvų puslapius socialiniuose tinkluose. 2020 m. spalio mėn. tėvai paviešino jo palydų į karo tarnybą Rusijos ginkluotosiose pajėgose nuotrauką.
Nuotrauka iš sulaikyto RF ginkluotųjų pajėgų kario tėvo Andrejaus Pervenkovo ​​puslapio OK.ru / archyvas

Taigi, pavyko patvirtinti, kad automobilio vagis Kryme iš tiesų buvo užregistruotas jo nurodytu adresu Kurske ir tik 2020 metų rudenį buvo pašauktas į RF ginkluotųjų pajėgų gretas.

 


InformNapalm_logo_07.png

Partneris Lietuvoje

bottom of page